Koza Kariera zawodowa

Twoja ambicja zawodowa wzrośnie. Zamiast chować się po kątach, zaczniesz wykazywać się odwagą i męskim zdecydowaniem. Najważniejsze, żeby w następnym roku nie leniuchować, tylko ostro wziąć się do pracy. Los naprawdę ci sprzyja! To teraz możesz zmienić zawód na ciekawszy. To teraz otrzymasz takie oferty pracy, których atrakcyjność mile cię zaskoczy. Możesz też odkryć w sobie duszę społecznika. Praca dla dobra innych, wolontariaty, również zagraniczne oraz działalność społeczna sprawią ci wiele satysfakcji. Niektóre z was czynnie włączą się w życie polityczne. Jedynie na co możesz narzekać, to brak wolnego czasu, aby oddać się miłym przyjemnościom – gotowaniu dla przyjaciół, spacerom z psem, no i kwiatki na balkonie również odrobinkę ucierpią.

Koza
Finanse

Pieniądze nie będą najważniejsze. Mimo to, Fortuna będzie ci sprzyjać. Ale czasami okaże też kapryśne oblicze. Warto mieć zaskórniaki na czarną godzinę. Po okresach wyraźnej hossy w przypływie żywej gotówki do portfela przyjdą krótkie, ale dość dokuczliwe okresy bessy. Niestety, często nie z Twojej winy. Nieuczciwy i chciwy pracodawca, zaległe odszkodowania lub wynagrodzenia pokrzyżują plany. Na szczęście na krótko.

Wspólnik w interesach

Lubisz, gdy obok ciebie kręci się w pracy inteligentna Małpa. Zawsze znajdziecie wspólny język, razem też świetnie motywujecie się do pracy. Współpraca z Kogutem i Psem obfituje w sukcesy. Z Bawołem, a szczególnie ze Szczurem nie zawsze macie szczęście w interesach, Ale tak naprawdę, nie wiadomo dlaczego.

Miłosna przepowiednia dla Kozy w 2010 roku

W tym roku możesz wiele zyskać lub…stracić. Wyciągniesz różne losy w fortunie kapryśnego losu. Jeśli zachowasz zdrowy rozsądek, nie będziesz bujała w obłokach, to naprawdę wiele zyskasz. Być może nawet spotkasz osobę, z którą wspólnie powędrujesz przez dalsze życie. Najważniejsze abyś rozpoznała, miła Kozo, swoje potrzeby. Jeśli pragniesz stabilnego związku nie powinnaś mocno angażować się w związki bez przeszłości. Gdy pragniesz miłego kompana na weekendowy relaks, nie kradnij serca osobie poszukującej partnera na całe życie. Zdecydowanie najpiękniejszym okres w twoich miłosnych poszukiwaniach będzie wiosna. Wtedy też baw się, podróżuj, nawiązuj nowe znajomości, a szczęście się do ciebie w końcu bezinteresownie uśmiechnie.
Życzliwy znak
Poważny i uczuciowy Wąż odda ci swoje serce raz na zawsze. Jego uczucia są niezwykle głębokie, choć nie zawsze potrafi okazać jak bardzo mu na tobie zależy.

Przyniesie szczęście
Twojej urodzie blasku doda srebrny kolor. Natomiast życzliwym kamieniem przywołującym do ciebie namiętną miłość jest rubin.

Reklamy
This entry was posted in Irenka.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s