Koza

Koza jako kochanek

Koza to delikatny i obdarzony fantazją kochanek. Żyje chwilą obecną, to osoba dyskretna, powściągliwa, bardzo uczuciowa. Miłość często jest dla niego narkotykiem, nieustannie szuka ideału, któremu bez obaw mógłby podarować swoje serce. Męska Koza ma w sobie coś z wiecznego dziecka i artysty, nawet jeśli sztuka jest mu obca. Często w życiu kieruje się kaprysami i mrzonkami. Marzy o karierze, popularności i o boskiej kobiecie u boku, która byłaby jego romantyczną muzą. Od swojej drugiej połówki wymaga opieki. Męczą go codzienne obowiązki, problemy administracyjne i organizacyjne. Mimo sentymentalnego podejścia do miłości- Kozy nie są wylewne uczuciowo. Trudno jest zdobyć ich serce. Mocno sobie cenią niezależność. To, że Koza je obiadki w twojej kuchni i śpi smacznie w twoim łóżku nie świadczy jeszcze o miłości po kres życia. Natomiast bliżej nieokreślone pokrewieństwo dusz- jak najbardziej!. Męskie Kozy potrafią wiele lat kochać się w kimś do utraty tchu, ale tylko platonicznie , mając u swojego boku innego i oddanego partnera. Wielką wagę przywiązują też do pierwszej miłości, powiedzenie, że ona nigdy nie umiera, w ich przypadku sprawdza się co do joty! Często też tracą głowę dla starszych od siebie partnerek, bo cenią ich doświadczenie życiowe oraz miłosne. W sypialni Koza potrafi być prawdziwym wirtuozem, cudownie rozumie potrzeby kobiet, bo ma w osobowości wiele pierwiastka żeńskiego. W jego ramionach spotka cię wiele ziemskich i niebiańskich rozkoszy.

Jak rozkochać Kozę?

Trzeba ją rozśmieszyć i zabawić! Koza jak dziecko uwielbia wszelakie zabawki, rozrywki, wyjazdy i niespodzianki. A to bal maskowy, a to festiwal horroru, a to kulig lub szkoła przetrwania .Przy jego boku twoja wyobraźnia artystyczna musi pracować na pełnych obrotach, także portfel musi być gruby, bo do statusu finansowego partnerki przywiązuje Koza wielką wagę. W dodatku musisz być piękna i subtelna jak marzenie. Koza kocha tylko księżniczki! Cóż – miłość wymaga poświęceń!

Jak go zniechęcić?

Na każdym przedstawieniu w teatrze ziewaj, ogłaszaj wszystkim, że nie znosisz muzyki lub puszczaj mu disco-polo, a w dodatku każdy wieczór spędzaj w domu wyganiając przy tym z niego jego przyjaciół. Wierć mu nieustannie dziurę w brzuchu, że nie stać was na zmywarkę, wiertarkę itp. Porównuj Kozę z przedsiębiorczymi facetami z okolicy, którzy w życiu idą po trupach, szyję mają grubszą od głowy i wychwalaj ich pod niebiosa. Takiego prostackiego gustu u swojej księżniczki wyrafinowana Koza na pewno długo nie zniesie! Pomknie na inną soczystą łączkę aby oddać się nowym marzeniom o boskiej kochance.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s