Ja – Wodnik

Wodnik jest mistrzem kamuflażu. Sprawia wrażenie osoby cichej i spokojnej, podczas gdy siedzi w nim żądne przygód dziecko. Uwielbia niespodzianki, spontaniczne wyjścia i niezwykłe miejsca, co bez trudu zapewniają mu osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Koziorożca.

Osobę spod znaku Wodnika najlepiej jest zaskoczyć wyborem miejsca spotkania – musi to być coś naprawdę niezwykłego. Wodnik ochoczo przystanie na propozycję wyprawy do Czarnobyla czy na zamek hrabiego Draculi w Transylwanii. Najlepiej autostopem, chociaż szybki motor też zda egzamin. W trakcie takiej podróży ważne jest, żeby Wodnik miał powody do śmiechu – nic nie nastraja go lepiej do partnera niż dobre poczucie humoru.

Osobom spod tego znaku zarzuca się lekkomyślne podejście do uciech cielesnych, a ich potencjalny partner może poczuć się dotknięty, bo Wodnikowi zdarza się znikać bez słowa na kilka dni. Pomimo tego warto zabiegać o względy Wodnika, który czując intelektualną więź z partnerem w sypialni przeobrazi się w zmysłowego Skorpiona.

strefy erogenne Wodnika to łydki i kostki. Dotykanie, masowanie, pieszczenie albo całowanie tych części ciała znacząco pobudzi seksualne pożądanie Wodnika. Jako wstęp do uprawiania seksu zrób Wodnikowi erotyczny masaż.

Reklamy
This entry was posted in Irenka.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s